.

נפתחה ההרשמה לסדנת Reverse Aging

 הסדנה שתלמד אתכם כיצד להפוך את השנים שלאחר היציאה לפנסיה לתקופה חדשה של צמיחה אישית ותאפשר לכם להרחיק את הזקנה שלכם עד לסוף חייכם.

 

למי  מיועדת הסדנה?

 

הסדנה מיועדת למי שמתקרב לגיל היציאה לפנסיה ומי שמצוי כבר בה, וגם לצעירים יותר שמסיבות שונות מוצאים את עצמם במשבר של סיומה של תקופת הפעילות בחייהם ואינם מוכנים להשלים עם כך שמעתה כל שנותר להם היא תקופה  זקנה מתמשכת וירידה בכל ממדי החיים עד מותם ורוצים להערך לסבב חדש של חיים פעילים ומספקים.   

 

 

מה תלמדו  בסדנה?

 

הסדנה תתמקד בשינויים הנרדרשים עתה באישיותנו ובהרגלי החיים שלנו שהם מעבר לכל מה שהרופאים והתרופות יודעים להציע לנו  או מההמלצות שמוצעות על ידי אתרים שונים לעסוק בספורט , לשמור על תזונה בריאה וכדומה, כאמצעי מנע להרחקת  הזקנה. 

 

בסדנה תלמדו  איך לבצע את השינויים הנדרשים באישיותכם  ובהרגלי החיים שלכם כדי להפוך את השנים שלאחר גיל הפרישה לתקופה חדשה של צמיחה ושגשוג ולהרחיק את תקופת הזקנה שלכם עד לסוף חייכם.   

- איך להתמודד עם השינויים והמשברים הבלתי נמנעים הצפויים לכם בהזדקנותכם.

- איך לשמור על הבריאות הפיזית והנפשית שלכם. 

- איך להישאר פעילים ומעורבים חברתית.

- איך למצוא משמעות וסיפוק בחיים.

 

 

 

ד"ר צבי לניר

אני חי  את הקשיים ואת היופי שבהזדקנות כבר כעשרים שנה ומפעיל בהצלחה,  הלכה למעשה, את מתודת ה- Reverse Aging  שאלמד אתכם בסדנה על תהליכי ההזדקנות שלי  ומצליח לשמור על החיוניות, הערנות והתפקוד האישי  התקין שלי גם עתה כשאני כבר מתקרב לגיל 87. 

 

את התאוריה והפרקטיקה של שיטת לניר ל  Reverse Aging פיתחתי בהתבסס על ניסיוני כהנשיא המייסד של מכון המחקר 'פרקסיס'  שמסייע לארגונים חברתיים, לעסקים ולממשלה כיצד להתמודד עם אחת התופעות החמורות של המאה ה- 21 - השינויים הבסיסים הרבים המתרחשים במהירות ובמקביל בסביבה האנושית והקושי  הרב לפרש את עצמנו אל מול שינויים בסיסים אלה, הגורם לכך שאנחנו תקועים בתפיסות  ומודלי פעולה  שחדלו להיות רלוונטיים למציאות החדשה ובכך גם מונע מאיתנו לנצל את האפשרויות החדשות המתהוות בסביבות החיים שלנו . 

  

בהקשר זה, כשהגעתי בעצמי לגיל היציאה לפנסיה איתרתי את 'פער הרלוונטיות'  הקיים בתפיסה החברתית הרווחת המניחה כי כל מה שנותר לנו לאחר יציאתנו לפנסיה הוא להשלים עם כך שאנחנו נכנסים מעתה לתקופת הזקנה של חיינו ומעתה עלינ לצפות שהכל יהיה בירידה עד למותנו.

 

שיטת לניר ל Reverse Aging מציגה את האלטרנטיבה לכך -  האפשרות שלנו לחוות תקופת חיים חדשה לאחר סיומה של תקופת הבגרות שלנו  ולדחות את הזקנה הגריאטרית שלנו  עד לסוף החיים ממש.

 

הספר פורץ הדרך שכתבתי  על כך -  'עת התבונה - הגיל החדש בחיי האדם' זכה להערכה ולתפוצה נרחבת  והאגודה הישראלית לגרונטולוגיה  זיכתה  אותי ב- 2022 בתעודת הוקרה על  תרומה פורצת דרך להבנה חדשה של מהות ההזדקנות ואפשרויותיה ועל פעולותי בפיתוח  סדנאות  יישום המלמדות את האלטנטנטיבה החדשה העומדת בפנינו.  

 

כיצד תתבצע הסדנה?

Reverse Aging כפי שתלמדו אותו בסדנה הוא תהליך המתחיל מהשינויים שאנחנ לומדים לבצע בתוכנו. מטרת הסדנה היא להעניק לכם את הידע הכלים שדרושים כדי להתחיל את תהליך השינוי הזה ולהפוך את השנים הבאות שלכם לתקופה של צמיחה ושגשוג.

את זאת נעשה בסדרה של 6 מפגשי למידה דיגיטליים  ובתמיכה אישית צמודה ומתמשכת שתקבלו בתרגולים ובהתנסויות החדשות שתבצעו  המכוונות להטמיע בכם את ההרגלים החדשים ולהפטר מההרגלים הישנים המזיקים המעוגנים בכם.

 

מה תלמדו בכל אחד ממפגשי הלמידה?

מפגש ראשון - מבוא לשיטת Reverse Aging

מפגש שני - העצמה מודעת של הנשימה - Reverse breathing Aging

מפגש שלישי - העצמה מודעת של הגוף- Reverse Body Aging

מפגש רביעי - העצמה מודעת של החשיבה והתבונה - Reverse Brain and Mind Aging

מפגש חמישי - עידון הרגש - Reverse Emotion Aging

מפגש ששי - העצמת התפקוד החברתי - Reverse your social Aging וסיכום הסדנה כפתיח להמשך ההתחדשות האישית שלכם אחריה.

אולם כאמור, התפיסה שלנו בסדנה היא שהלמידה העיקרית בה לא מתרחשת  במפגשי הלמידה אלא במהלך ההתנסויות שלכם בתרגולים שתבצעו בעצמכם ,  ובכך לא תהיו לבד. אני אעקוב אחר התקדמותכם והקשיים שאתם נתקלים בהם במהלך היישום ואסייע לכם בהכוונה בכל פעם שתזדקקו לכך.  

 

לוחות זמנים של מפגשי הלמידה בסדנה

מפגש ראשון - 20.8

מפגש שני - 23.8

מפגש שלישי - 27.8

מפגש רביעי - 30.8

מפגש חמישי - 3.9

מפגש ששי - 6.9

כל מפגשי הלמידה יתחילו בשעה 1800 ויסתיימו בשעה 2000.

 שימו לב!. גם אם לא תוכלו להשתתף בכל מפגשי הלמידה  תוכלו להשלים את החומר, שכן ההקלטה של כל המפגשים תשלח למשתתפים ביום המחרת של הפגישה ותוכלו בעזרתה ובעזרת התשובות לשאלות ובקשות הבהרה שתפנו אלי, להשלים את החומר שהחסרתם.

 

מספר המשתתפים 

מספר משתתפים מוגבל כדי לאפשר מרחב אינטימי ובטוח לתהליך שינוי עמוק ומשמעותי המלווה בהתייחסות אישית לכל משתתף.

   

כמה זה יעלה לי?

 

מחיר רגיל

2460ש"ח

מחיר מיוחד לעשרת הנרשמים הראשונים

960 ש"ח

 

ניתן לחלק את התשלום לארבעה תשלומים חודשיים עוקבים.

 

כל כספו של נרשם שיחליט בתום הפגישה הראשונה כי הסדנא לא מתאימה לציפיותיו, יוחזר לו.

 

דף הבית - הובלות נדימה נעיראת - פתרונות הובלה לכל מטרה - במחיר הוגן  מקצועיות. שקיפות. אמינות

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.